Jūros krantasSveiki atvykę į Juodkrantę, unikalaus ir nepakartojamo grožio Lietuvos kampelį!

 

Ramioje vietoje, medžių apsuptyje, šalia pėsčiųjų tako link jūros, Jūsų laukia poilsio namai „Gintaras“. Iš vienos pastato pusės nuostabus marių vaizdas, iš kitos- miškas. Prie poilsio namų aikštelė mašinoms, o skvere- vaikų žaidimų aikštelė. Iki jūros tik apie 15 minučių kelio pėstute nepakartojamu miško keliuku, o su dviračiu ar automobiliu- vos kelios minutės.


Jūsų patogumui nuomojami vieno kambario butai ir apartamentai, kuriuose patogiai gali ilsėtis du, trys ar keturi asmenys. Butai į rytinę (marių) arba vakarinę (miško) pusę. Ramiam miegui- dvigulės bei viengulės lovos, patalynė su užvalkalais. Kiekviename bute yra mini virtuvė (stalas keturiems asmenims, virtuvinė spintelė, šaldytuvas, indukcinė plytelė, elektrinis virdulys, puodai ir indai su virtuvės įrankiais), taip pat spinta drabužiams, televizorius ir bevielis internetas. Higienos kambaryje- praustuvas su veidrodžiu, tualetas, dušas ir rankšluosčiai. Ant langų- roletai ir tinkleliai nuo vabzdžių.

Priimamos poilsiautojų grupės.


Vieno kambario butų kaina parai nesezono metu (birželis, rugsėjis) nuo 25 eurų.
Vieno kambario butų kaina parai didžiausio užimtumo metu nuo 45 eurų.
 
Apartamentų kaina parai nesezono metu (birželis, rugsėjis) nuo 40 eurų.
Apartamentų kaina parai didžiausio užimtumo metu nuo 75 eurų.
 
Mūsų adresas Kalno 12- 18, Juodkrantė.

Užsakymai priimami telefonu +370 614 67381.

Maloniai kviečiame apsilankyti!
 

Avansas pervedamas į atsiskaitomąją sąskaitą Nr. LT257044060003581761, esančią AB SEB banke, SWIFT kodas CBVILT2X. Mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti savo vardą, pavardę, atvykimo ir išvykimo laiką.

Anuliuoti rezervavimą ir susigrąžinti avansą galima prieš keturiolika dienų iki užsakyto poilsio laikotarpio pradžios.

Poilsio laikas: nuo užsakytos dienos 14 val. iki paskutinės dienos 12 val.
 
Raktiniai žodžiai: Juroskrantas juros krantas Juodkrantė Juodkrantėje  Kuršių Nerija  Nerijoje Neringa poilsis poilsiui apgyvendinimas nakvynė Gintaras Gintaro butas butų butai buto nuoma nuomai poilsis poilsio namai namuose "Gintaras" Kalno apartamentai apartamentų

Comments